Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Dar viena serbų pamoka: „Crvena zvezda“ iš Čempionų lygos pašalino „Sūduvą“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai priversti slinktis į Europos lygos varžybas, nes Čempionų lygoje jų žygis baigėsi. Lietuvos čempionai trečiadienį Marijampolėje pralaimėjo rungtynes 0:2 Belgrado „Crvena zvezda“ klubui, kuris keliauja į trečiąjį etapą.
Čempionų lygos atrankos mačas:  „Sūduva“ - „Crvena zvezda“
Čempionų lygos atrankos mačas: „Sūduva“ - „Crvena zvezda“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Serbijos čempionai eliminavo „Sūduvą“ bendru rezultatu 5:0.

Po Belgrade laimėto mačo praėjusią savaitę 3:0, „Crvena zvezda“ greitai įrodė savo klasę ir trečiadienį Marijampolėje.

El Fardou Benas Nabouhane'as iš Komorų salų šūviu iš toli jau aštuntą minutę išvedė svečius į priekį.

Antrą įvartį 38 minutę po gynėjo Aleksandro Živanovičiaus neapdairiai prarasto kamuolio ir žaibiškos atakos įrideno Nemanja Radonjičius. 22 metų serbas, pasaulio čempionate sužaidęs dvejas rungtynes Serbijos rinktinėje, buvo ryškiausias įrodymas, kaip Belgrado komandos meistriškumas skiriasi nuo „Sūduvos“.

Marijampolės komanda turi kelias progas, bet realiausia jų atėjo tik 92 minutę, kai Julius Kasparavičius galva prašovė iš arti Ovidijaus Verbicko tiksliai pakabintą kamuolį.

Vladimiro Čeburino treniruojamos komandos šansų nepakėlė ir tai, kad brangiausias „Sūduvos“ legionierius Gersonas Acevedo žaidė tik nuo 77 minutės – vidurio saugas iš Čilės po traumos nėra tobulos sportinės formos.

2017 metų Lietuvos futbolo čempionai praėjusį mėnesį savo stadione pateikė staigmeną, kai eliminavo Kipro komandą APOEL 3:1, bet dabar turi trauktis į Europoą lygą.

Pernai joje marijampoliečiai pasiekė net ketvirtą etapą, ir turi palankias galimybes pakartoti žygį.

Trečiajame Europos lygos atrankos etape Marijampolės klubas veikiausiai susitiks su Jūrmalos „Spartaks“, kuris pirmajame mače Latvijoje 6:0 įveikė San Marino „La Fiorita“ ir turi saugų pranašumą prieš ketvirtadienio atsakomąjį mačą.

„Crvena zvezda“ tęs kovą Čempionų lygoje, kur kitu varžovu bus Trnavos „Spartak“ klubas. Slovakijos čempionai šią savaitę eliminavo Varšuvos „Legia“.

Trečiadienį Marijampolėje ažiotažas supo mačą dėl garsiųjų „Crvena zvezda“ sirgalių. UEFA uždraudė Belgrado klubui vežtis savo aistruolius į rungtynes Marijampolėje dėl pirmajame etape Latvijoje sukeltų rasistinių šūksnių ir tvarkos pažeidimų.

Tačiau patekti į stadioną serbai galėjo savarankiškai – jų Marijampolėje susirinko apie pusšimtis.

Trečiadienio rungtynių eigą iš Marijampolės stadiono nuo 20.30 fiksavo15min portalas:

Antrasis kėlinys 0:2

92 min. J.Kasparavičius griebiasi už galvos, o kartu su juo ir šeimininkų gerbėjai – po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjas prašovė galva iš labai arti, nors O.Verbicko perdavimas buvo labai geras.

83 min. Serbijos čempionai niekur neskuba ir nori atsargiai pabaigti rungtynes.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Čempionų lygos atrankos mačas: „Sūduva“ – „Crvena zvezda“

77 min. Gersonas Acevedo tik dabar pasirodė aikštėje. Vienas iš „Sūduvos“ lyderių, vidurio saugas iš Čilės šį sezoną yra persekiojamas traumų ir nėra optimalios sportinės formos.

74 min. O.Verbickas įsiveržė į baudos aikštelę, kur skriejo ir Vaido Slavicko perduotas kamuolys, bet nusitaikyti nespėjo ir bėgant pro šalį spirtas kamuolys nulėkė toli nuo vartų.

58 min. Julius Kasparavičius pasirodė aikštėje vietoje Roberto Vėževičiaus. 32 metų puolėjui jau stinga kvapo.

52 min. Ovidijus Verbickas ir jo išpuolis, bet įmušti įvarčio į Belgrado komandos vartus nepavyko.

48 min. Marijampolės futbolininkai gyvesni antrojoje dalyje, bet Giedriui Matulevičiui, pasižymėti nepavyko.

Pirmasis kėlinys 0:2

45 min. Pirmoji mačo dalis baigėsi. Šeimininkai atsilieka 0:2 šiandien ir 0:5 skaičiuojant bendrą rezultatą.

41 min. Antrojo įvarčio autorius N.Radonjičius maudo šeimininkų gynėjus kaip vaikus. 22 metų serbas jau yra įmušęs tris įvarčius į „Sūduvos“ vartus – du Belgrade ir vieną Marijampolėje. Kita vertus, toks N.Radonjičiaus žaidimas nestebina – talentingas krašto puolėjas sužaidė du mačus ir pasaulio čempionate už Serbijos rinktinę.

38 min. Įvartis. Nemanja Radonjičius meistriškai baigė greitą ataką, kurią serbai užmezgė po itin šiurkščios „Sūduvos“ gynėjo klaidos. Rezultatas tapo 0:2 svečių naudai.

32 min. Plojimų banga tribūnose – žiūrovai atgijo, kai Robertas Vėžiavičius iš kokių 22 metrų smūgiavo, o kamuolys prašvilpė pro virpstą.

22 min. Svečių lyderis Nemanja Radonjičius, pelnęs du įvarčius Belgrade, šovė labai pavojingai, šalia pat virpsto.

13 min. Rigino Cicilia buvo arti, kad išlygintų rezultatą. Po kampinio „Sūduvos“ komandos puolėjas atsidūrė prie pirmojo virpsto ir smūgiavo galva tikrai pavojingai. Bet pavojų likvidavo vartininkas.

Marijampolės komanda turi atakuoti, nes po praleisto įvarčio jai reikia jau net penkių įvarčių, siekiant palankaus bendro rezultato.

8 min. Įvartis. El Fardau Benas Nabouhane'as tolimu smūgiu išvedė „Crvena zvezda“ klubą į priekį mače. Iš Komorų salų kilęs 29 metų futbolininkas keliais lietimais pasitaisė kamuolį aikštės viduryje, o tada smagiu smūgiu iššovė į vartų kraštą. „Sūduvos“ vartininkas Iavans Kardumas šoko, bet per vėlai.